داکت اسپیلت - اسپیلت کانالی

ساخت وبلاگ

آیا می دانید داکت اسپیلت و کولر گازی چه کاربردی دارند؟تفاوت داکت اسپیلت و کولر کازی چیست ؟بهره برداری از دستگاه تهویه مناسب چگونه است؟

 این دو دستگاه می تواند برای تهویه مطبوع وگرم کردن وخنک کردن خانه یا محل کار مورد استفاده قرار گیرند 

اگر بخواهیم بطور خلاصه بگوییم تفاوت داکت اسپیلت و کولر گازی در چه چیزی است می توان گفت که تنها در پنل داخلی با هم متفاوت هستند کولر گازی دارای یک پنل دیواری یا استاده است که در قسمتی از فضا نصب می شود و لی داکت اپسلت دارای یک پنل زیر سقفی است که از طریق کانال کشی و لوله های فلکسی هوا را به قسمتهای مختلف مکان مورد نظر توزیع می کند . این دودستگاه از لحاظ سیکل تبرید مشابه هستند ولی در سیستم گرمایش داکت اسپلت میتواند از یک کویل گرمایشی به کمک آب گرم برای گرمکردن محیط استفاده نمایید .

 

در اینجا چند روش آسان و سریع برای بهره برداری و نگهداری با قطعات/تعمیر تهویه مطبوع سیستم تهویه مطبوع و داکت اسپیلت شما وجود دارد.

بهره برداری از دستگاههای تهویه مطبوع مانند کولر گازی و داکت اسپیلت کانالی:

 

از مشخصات مورد نیاز  آگاه باشید: مطمئن شوید که مشخصات سیستم تهویه مطبوع را که قصد نصب یا سرویس آن را دارید دنبال کنید. قطعات توصیه شده را که قرار است برای سرویس و نصب مناسب استفاده شود، تأیید کنید. با رعایت صحیح دستورالعمل ها و توصیه ها، عمر سیستم تهویه مطبوع شما طول عمر بیشتری خواهد داشت.

رتبه‌بندی‌های بهره‌وری قطعات موردنیاز :قبل از خرید، رتبه‌بندی‌های کارایی سیستم تهویه مطبوع استاندارد و قطعات تهویه مطبوع AC HVAC Plus را بررسی کنید. همین قانون در هنگام خرید قطعات استاندارد کولر گازی وداکت اسپیلت  نیز صدق می کند، زیرا رتبه بندی کارایی می تواند شاخص ارزشمندی برای برتری آنها نسبت به بقیه در صنعت باشد.

 

کمک حرفه ای از کارشناسان کار بلد: هنگام خرید قطعات اسپیلت کانالی یا کولر گازی برای سیستم تهویه ، مطمئن شوید که از کارشناسان داخل صنعت کمک دریافت می کنید. این برای خنک کننده قطعات تهویه مطبوع AC بسیار مهم است، نصبی که ممکن است در صورت عدم مشورت با یک متخصص دارای مجوز، آسیب بیشتری نسبت به یک واحد تهویه مطبوع استاندارد داشته باشد.

اصالت فروشنده و گارانتی قطعات داکت اسپیلت : صحت فروشنده را بررسی کنید، صرف نظر از اینکه او آنلاین یا آفلاین است. این را می توان با جستجوی مهرهای مستبد مورد نیاز بر روی حامل قطعات تهویه مطبوع AC آنها، یا و محصولات، رتبه‌بندی‌های رسمی کارآیی، و بررسی‌های مراجع احتمالی و مشتریان قبلی همان فروشنده انجام داد.

 

سایر معیارها: جزئیات فنی مانند طول عمر مبدل حرارتی، استحکام سیم پیچ کمپرسور، سطوح نویز میزان گارانتی داکت اسپیلت و غیره باید قبل از خرید نهایی به طور کامل بررسی شوند. تحقیقات دقیق و احتیاط می تواند سرمایه گذاری شما را در قطعات تهویه  حفظ کند که شما را به سرمایه گذاری طولانی مدت و عملکرد سیستم تهویه مطبوع و تهویه مطبوع AC خود راهنمایی می کند

 وقتی قیمت تهویه مطبوع و یا یک دستگا اسپیلت کانالی یا کولر گازی را در نظر می گیریم به این فکر می کنیم که دماهای گرم در طول تابستان و فصول گرم چقدر می توانند جمع شوند هر چه آب و هوا گرم تر باشد، مصرف کننده در مورد قیمت های تهویه مطبوع بیشتر برای خانه و یا محل کار خود فکر می کند. هنگامی که به انتخاب قیمت های تهویه مطبوع AC و سیستم خنک کننده مناسب برای خود فکر می کنید، به طیف گسترده ای از انتخاب ها، انواع مدل ها و انواع برند، قیمت داکت اسپیلت  برای اندازه مناسب، و ویژگی های آن برندها، صرفه جویی در مصرف انرژی فکر کنید.

 

مزیت کلی سیستم خنک کننده انتخابی شما برای خانه یا محیط کسب و کار شما. منطقه اقلیمی را در نظر بگیرید که به سیستم خنک کننده نیاز دارید و هر چند وقت یکبار باید به قیمت های تهویه مناسب ، هزینه های ماهانه یا صورتحساب فکر کنید. قیمت های تهویه مطبوع را می توان برای اندازه سیستم خنک کننده واقعی که ممکن است در نظر بگیرید و منطقه کامل خانه و یا مشاغلی که نیاز به خنک کردن دارند در نظر گرفته شود. به عنوان مثال، یک منطقه/اتاق کوچک که اندازه آن 20 متر مربع است، ممکن است یک سیستم خنک کننده قابل حمل در نظر بگیرید و برای اندازه کوچک، قیمت تهویه مطبوع به اندازه سیستم های خنک کننده بزرگتر شما گران نخواهد بود.

قیمت داکت اسپیلت در سیستم تهویه مطبوع بسته به برند، مدل واحد تهویه مطبوع و بسیاری عوامل دیگر متفاوت است. اکثر خانه‌ها در سرتاسر جهان به دلیل مزایای فراوانی که در خانه دارند و همچنین کارایی آن در راحت نگه داشتن خانه، از قبل با کولر گازی نصب شده‌اند. قیمت تهویه مطبوع AC همچنین از طریق ظرفیت سیستم های خنک کننده برای رطوبت زدایی و فیلتر کردن هوا برای ورود به کسب و کار یا خانه شما با هوای تمیزتر و محیط تنفسی سالم تر از خانه یا محل کار شما خارج می شود. قیمت تهویه مطبوع/ گرمایش AC خانگی یک واحد تهویه مطبوع استاندارد یا اضافه کردن آن به یک سیستم گرمایش AC موجود از 3500 دلار تا 4000 دلار در یک خانه 2000 فوت مربعی خواهد بود.

 زمان معمول نصب یونیت داخلی داکت اسپیلت در همان محوطه خانه حدود 2 تا 3 روز خواهد بود. برای خانه های کوچکتر از 800 تا 1000 فوت مربع، هزینه ممکن است حدود 2100 تا 2500 دلار باشد. اگر کانالی وجود نداشته باشد و نیاز باشد کانال اسپیرال گالوانیزه یا لوله خرطومی فلکسیبل برای انتقال هوا کشیده شود ، قیمت آن از 5000 دلار تا حدود 7000 خواهد بود. در خرید یونیت اسپیلت برای تهویه مطبوع، نه تنها باید قیمت تهویه مطبوع را بررسی کنید، بلکه باید مواد استفاده شده را نیز بررسی کنید تا نه تنها برای چندین ماه، بلکه برای سالیان متمادی نیز دوام بیاورید. همچنین اندازه، برند و مدل را در نظر بگیرید زیرا هر یک از این تغییرات تاثیر زیادی در خنک سازی خانه شما می گذارد. فقط به خاطر داشته باشید که دستگاه برای ایجاد حداکثر خنک کننده نباید خیلی بزرگ باشد، فقط باید اندازه مناسبی داشته باشد تا بتواند برای همان هدفی که به آن نیاز دارید به خوبی عمل کند.

 

قیمت‌ها تهویه مطبوع معمولاً با گذشت سال افزایش می‌یابند، بنابراین خوب است که به محض اینکه بودجه لازم را دارید سرمایه‌گذاری کنید و قبل از خرید واحد مناسبی که فکر می‌کنید به بهترین وجه آسایش را در خانه شما فراهم می‌کند، خرید کنید. انواع سیستم های گرمایشی و تهویه مطبوع خانگی نوع شما در خانه به احتمال زیاد بر اساس سن خانه و بخشی از کشوری است که در آن زندگی می کنید. اطلاعات تهویه مطبوع آذین تهویه می تواند دامنه وسیعی داشته باشد، به خصوص اگر خانه قدیمی و موجودی بخرید. 

لیست قیمت داکت اسپیلت در سال 1400

 

دیگر سوالات متداول در مورد داکت اسپیلت

برای خرید و نصب دستگاه از کجا شروع کنم؟

برای خرید دستگاه داکت اسپلیت با بخش فروش آذین تهویه تماس بگیرید. پس از تماس اولیه و گرفت اطلاعات اولیه توسط کارشناسان، ظرفیت و تعداد دستگاه‌ها تعیین و برای ادامه کار به دپارتمان فنی و مهندسی ارجاع داده می‌شوید تا اقدامات لازم جهت خرید و نصب دستگاه انجام شود.

برق ورودی دستگاه داکت اسپلیت چند فاز است؟

تک فاز یا سه فاز بودن دستگاه‌ها با توجه به ظرفیت آنها تعیین می‌گردد. مثلا برق ورودی دستگاه‌های ۴۲۰۰۰ به بالا سه فاز است و دستگاه ۳۶۰۰۰ و کمتر از آن بصورت تک فاز تامین می‌شود اما بصورت سفارشی می‌توان سه فاز آنها را نیز تولید کرد.

چه ظرفیتی از دستگاه برای یک واحد مسکونی مناسب است؟

ظرفیت دستگاه با توجه به پارامترهای مختلفی تعیین می‌شود که از مهم‌ترین آنها متراژ کل محیط مسکونی است. مثلا برای یک واحد مسکونی ۱۲۰ متری،  یک دستگاه ۳۶۰۰۰ مناسب است. جهت مشاوره درباره ظرفیت مناسب برای واحد مسکونی خود یا کسب اطلاعات بیشتر با بخش فروش اذین تهویه-09194201355- تماس بگیرید

 

مشخصات فنی داکت اسپلیت میدیا

اسپلیت کانالی یا داکت اسپلیت میدیا این قابلیت را دارد که سرمایش و گرمایش چندین فضا را بطور همزمان با یک دستگاه فراهم کند. داکت اسپیلت میدیا دارای گاز مبرد (R22 و R140a) و کمپرسور روتاری و اسکرال می باشد که در ظرفیت های 2 تا 5 تن تبرید به صورت معمولی و اینورتر تولید می شوند.

فروش داکت اسپلیت Midea

در صورت داشتن سقف کاذب بهترین گزینه جهت تامین سرمایش و گرمایش محیط داکت اسپیلت می باشد که بسیار کم مصرف است و یکی از دستگاه های سیستم تهویه مطبوع به شمار می رود. فروش انواع مدل های داکت اسپلیت های میدیا در مجموعه آذین تهویه به شرح زیر می باشد:

داکت اسپلیت میدیا MTIT-48HWFN1

داکت اسپلیت میدیا MTIT-55HWFN1

داکت اسپلیت میدیا MDA5-24HW

داکت اسپلیت میدیا MDA5-36HW

داکت اسپلیت میدیا MDA5-48HW

داکت اسپلیت میدیا MDA5-60HW

ویژگی های داکت اسپلیت میدیا

دارای گاز مبرد (R22،R140a)

دارای کمپرسور اینورتر کم مصرف

داکت اسپلیت میدیا دارای قابلیت گرمایش توسط کویل آب گرم است.

سری اینورتر دارای برچسب انرژی سری A

طراحی بهینه فن کندانسور جهت کاهش سطح صدا و افزایش هوادهی

داکت اسپلیت Midea دارای مبدل حرارتی مقاوم در برابر خوردگی از نوع Blue Fin است.

پمپ درین جهت انتقال آب کندانسور تا ارتفاع 75 سانتی متر

داکت اسپلیت مدیا دارای 5 سال ضمانت کمپرسو و 18 ماه گارانتی قطعات توسط شرکت گلدیران می باشد.

تولید سیستم های تهویه مطبوع ( برج خنک کننده ، اسپیلت و...)...
ما را در سایت تولید سیستم های تهویه مطبوع ( برج خنک کننده ، اسپیلت و...) دنبال می کنید

برچسب : داکت اسپیلت مدیا, قیمت داکت اسپیلت , بهره برداری اسپلت کانالی , کولر گازی , لوله خرطومی هوا , لیست قیمت داکت اسیلت آذین تهویه , نویسنده : م-ن azintahvie بازدید : 165 تاريخ : پنجشنبه 31 شهريور 1401 ساعت: 13:47